.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium nt. perspektyw rozwoju współpracy polsko-algierskiej w sektorze budowlanym, Algier 25 kwietnia 2017 roku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Janusz Pisz | 2017-06-20 19:16:53
seminarium nt. perspektyw rozwoju współpracy polsko-algierskiej w sektorze budowlanym, algier 25 kwietnia 2017 roku

Seminarium nt. perspektyw rozwoju współpracy polsko-algierskiej w sektorze budowlanym, Algier 25 kwietnia 2017 roku

Seminarium nt. perspektyw rozwoju współpracy polsko-algierskiej w sektorze budowlanym, Algier 25 kwietnia 2017 roku 

 

WPHI zorganizował dla polskich wystawców uczestniczących w targach sektora budowlanego BATIMATEC seminarium, w którym udział wzięli przedstawiciele następujących firm polskich:

1.DEANTE www.deante.pl – armatura łazienkowa,

2.FERRO www.ferro.pl – armatura wodna i CO,

3.LUG www.lug.eu – przemysłowe oświetlenie LED,

4.ART-METAL www.art-metal.pl – oświetlenie zewnętrzne i elementy małej architektury,

5.MIKON www.mikon-maszyny.pl – technologia i linia produkcyjna prefabrykatów betonowych,

6.CRYSTAL SPLENDOOR www.splendoor.com stalowe drzwi zewnętrzne,

7.POL-GLASS www.pol-glass.com – kompletne urządzenia parków wodnych,

8.GRAS www.gras.pl – hydranty i instalacje ppoż.

9.www.eurogrupa.pl

10.TONTOR www.tontor.com – stolarka okienna i drzwiowa z PCV i aluminium.

Wśród zaproszonych gości byli także reprezentanci dystrybutorów i importerów algierskich wyselekcjonowanych wspólnie przez przedstawicieli polskich firm i pracowników WPHI.

Na zakończenie seminarium WPHI zaprosił zgromadzonych gości na poczęstunek, podczas, którego kontynuowano rozmowy i wymieniano opinie.

Seminarium dla przedstawicieli firm budowlanych organizowane przez WPHI jest wydarzeniem powtarzalnym, stwarzającym okazję do wymiany opinii i doświadczeń związanych z polsko-algierską współpracą handlowo-inwestycyjną. Pracownicy WPHI odpowiadają na pytania gości i starają się znaleźć konstruktywne rozwiązania na nurtujące polskich przedsiębiorców problemy dotyczące rynku kraju urzędowania, w szczególności usług budowlanych w Algierii.

 

Wnioski:

 

Seminaria branżowe organizowane przez WPHI przy okazji pobytu w Algierii przedsiębiorców z Polski są bardzo przydatną formą wsparcia. Są okazją do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem na temat wielu praktycznych aspektów rynku algierskiego, który dla nowoprzybyłych może być relatywnie hermetyczny.

Przekazujemy w usystematyzowany sposób informacje, zachęcamy do poruszania wszelkich kwestii. Zapraszani lokalni eksperci odpowiadają na pytania i naświetlają we właściwy dla Algierczyków sposób kąt widzenia różnych aspektów współpracy z firmami zagranicznymi, biurami projektowymi, firmami wykonawczymi, dostawcami materiałów, maszyn i technologii. Seminaria te są okazją do dodatkowych indywidualnych rozmów i konfrontacji zdobytej na targach wiedzy i kontaktów.