Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja ARR na targi spożywcze i wyposażenia dla przemysłu spożywczego, piekarnictwa i gastronomii Djazagro, Algier, 8 - 14 kwietnia 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Janusz Pisz | 2017-06-20 19:22:51
misja arr na targi spożywcze i wyposażenia dla przemysłu spożywczego, piekarnictwa i gastronomii djazagro, algier, 8 - 14 kwietnia 2017

Misja ARR na targi spożywcze i wyposażenia dla przemysłu spożywczego, piekarnictwa i gastronomii Djazagro, Algier, 8 - 14 kwietnia 2017

Misja ARR na targi spożywcze i wyposażenia dla przemysłu spożywczego, piekarnictwa i gastronomii Djazagro, Algier, 8 - 14 kwietnia 2017 roku

 

WPHI w Algierze wsparł po raz kolejny ARR w organizacji misji polskich producentów branży spożywczej na międzynarodowe targi spożywcze DJAZAGRO w Algierze, w terminie 10 – 13 kwietnia 2017 roku.

Skład misji ARR: przewodniczył vice-prezes Agencja Rynku Rolnego, Jarosław Ołowski. Udział wzięły następujące firmy:

 1. Obst S.A.
 2. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu
 3. PPH Ewa-Bis sp. z o.o.
 4. Multi Trade Agency
 5. Speed Trade International sp. z o.o.
 6. Bartex sp. z o.o.
 7. P.P.H. PRIMART Marek Łukasiewicz
 8. Spółdzielnia POKÓJ
 9. Sweet Brands sp. z o.o.
 10. Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita
 11. JAR Jakulski Aromaty

Program misji obejmował m.in.: uczestnictwo w targach Djazagro. ARR dysponowała własnym stoiskiem o powierzchni 86 m2, które zostało w całości udostępnione uczestnikom misji. Wspólnie z WPHI zorganizowano konferencję prasową, seminarium w WPHI, spotkania B2B w hotelu Hilton, store-checking w Algierze. Dodatkowo vice-prezes ARR realizował częściowo osobny program oficjalnych wizyt w siedzibach organizacji około biznesowych sektora rolno-spożywczego (AGRO-LOGISTICS GROUP oraz izba przemysłowo-handowa w Ghardaii).

Ważnym elementem misji był zorganizowany przez WPHI wyjazd polskich firm do Setif (8-9.04.17) na zaproszenie Izby Przemysłowo-Handlowej, gdzie odbyła się konferencja, prezentacja polskich firm oraz sesja BtoB z firmami lokalnymi.

 

Wnioski:

 

Regularne od kilku lat uczestnictwo ARR w największej imprezie targowej branży spożywczej pomaga budować pozytywny wizerunek polskich przedsiębiorców oraz ich produktów, umacnia rozpoznawalność przez konsumentów. Polscy wystawcy spotkają się z bardzo życzliwym odbiorem prezentowanej oferty. Rozmowy vice-prezesa ARR Jarosława Ołowskiego w państwowych podmiotach takich jak np. Agro-Logistics Group tworzy dobry klimat do przyszłych polskich inwestycji na tym rynku.

Dzięki uczestnictwu w misji ARR polscy przedsiębiorcy nie tylko nawiązali nowe kontakty handlowe, ale lepiej poznali realia algierskiego rynku artykułów spożywczych, preferencje konsumenckie, dostępną ofertę dostępną na półkach sklepowych.