Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZAPROSZENIE na Międzynarodowe targi inwestycyjne sektora turystyki „TOURISM INVEST”– Algier, 27 - 30 września 2017 roku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Janusz Pisz | 2017-06-20 19:45:36
zaproszenie na międzynarodowe targi inwestycyjne sektora turystyki „tourism invest”– algier, 27 - 30 września 2017 roku

ZAPROSZENIE na Międzynarodowe targi inwestycyjne sektora turystyki „TOURISM INVEST”– Algier, 27 - 30 września 2017 roku

ZAPROSZENIE na Międzynarodowe targi inwestycyjne sektora turystyki „TOURISM INVEST”– Algier, 27 - 30 września 2017 roku.

 

Zapraszamy deweloperów, zarządzających infrastrukturą turystyczną, pracowników biur inżynieryjno-projektowych, inwestorów w sektorze turystycznym, menedżerów infrastruktury hotelowej, właścicieli ośrodków rekreacyjnych, posiadaczy nieruchomości, producentów i wykonawców obiektów turystycznych…

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowych targach inwestycyjnych sektora turystyki „Tourist Invest”, która odbędą się w dniach od 27 do 30 września 2017 roku na terenach wystawowych SAFEX w Algierze.

Udział w tym wydarzeniu pozwoli Państwu zapoznać się z sektorem turystycznym w Algierii, jego stanem aktualnym i perspektywami rozwoju.

Życzymy udanych targów!