Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z przedstawicielami mediów algierskich

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-07 13:07:11
zbh, algier, algieria, media, dziennikarze, współpraca, ambasada rp, promocja, współpraca gospodarcza

W poniedziałek 25 lutego w Rezydencji Ambasadora RP w Algierze odbyło się doroczne spotkanie z przedstawicielami algierskich mediów. W jego trakcie Kierownik ZBH w Algierze przedstawił prezentację omawiającą polską ofertę eksportową i inwestycyjną, ostatnie sukcesy polskiej gospodarki oraz rolę Biura w rozwoju polsko-algierskiej współpracy gospodarczej.

W poniedziałek 25 lutego w Rezydencji Ambasadora RP w Algierze odbyło się doroczne spotkanie z przedstawicielami mediów algierskich.

 

Na zaproszenie Ambasadora RP, p. Witolda Spirydowicza, Kierownik ZBH w Algierze przedstawił w trakcie spotkania prezentację podsumowującą ostatnie sukcesy polskiej gospodarki, polską ofertę eksportową i inwestycyjną, a także rolę ZBH w budowaniu polsko-algierskiej współpracy gospodarczej.

 

Po prezentacji, Kierownik ZBH odbył indywidualne rozmowy z dziennikarzami oraz udzielił wywiadu telewizji "DzairTV", relacjonującej przebieg wydarzenia.

 

Ambasador RP, p. Witold Spirydowicz, podsumował pierwsze dwa lata misji w Algierze, natomiast Pierwszy Radca Ambasady, p. Marta Sęk-Spirydowicz, przedstawiła plan wydarzeń kulturalnych i promocyjnych Ambasady na nadchodzący rok.

 

W spotkaniu uczestniczyło 30 dziennikarzy z czołowych mediów algierskich, w tym przedstawiciele dzienników „El Moujahid”, „El Watan”, „Le Quotidien d’Oran”, „L’Expression”, stacji telewizyjnych „TV News 7/24”, „Samira TV” i DzairTV” oraz stacji radiowej „Chaine 3”.